FYZIO KLINIK

Mlynské nivy 61/A, 821 05 Bratislava

Vladimír Papko

Vladimír Papko
Senior FYZIO Team
  • Špecializácia komplexná liečba pohybového aparátu, myofascial therapist, športovci (kompenzačné cvičenia, športové zranenia)
  • Vzdelanie, kurz Ackermann Basic- Structural osteopathy and Soft Chiropractic / Inštitút fyzioterapie / balneológie a liečebnej rehabilitácie UCM - odbor fyzioterapia / Reflexná masáž chodidiel / Segmentová(reflexná masáž) celého tela / Kinesiotaping / Su-Jok / Diagnostika a terapia skolióz/ Kurz kardiopulmonálnej rehabilitácie (M. Jendrichovský)
  • Skúsenosti 2 rok praxe
  • O mne Vladimír má od malička vzťah k športu, od 6-tich rokov sa venuje futbalu, do 19-tich rokov hral futbal súťažne. Popri futbalu sa venoval 10 rokov karate, plávaniu a lyžovaniu. Vladimír sa rozhodoval medzi kariérou športového chirurga a fyzioterapeuta. Vďaka láske k pohybu sa rozhodol pre štúdium fyzioterapie. Počas štúdia zistil, že to bolo správne rozhodnutie, nakoľko má možnosť podieľať sa na zlepšení stavu pacientov a to ho veľmi napĺňa. Najväčší zmysel svojej práce vidí najmä v manuálnych technikách, ktorým sa aktívne venuje.
  • Záujmy futbal / hokej / karate / lyžovanie / plávanie / calisthenics / hra na saxofóne / čítanie / cestovanie

Komentáre