FYZIO KLINIK

Mlynské nivy 61/A, 821 05 Bratislava

Denisa Mattyašovská

Denisa Mattyašovská
Junior FYZIO Team
  • Špecializácia komplexná liečba pohybového aparátu, manuálna lymfodrenáž
  • Vzdelanie, kurz SZŠ sv. Vincenta de Paul v Topoľčanoch - všeobecná zdravotná sestra; Univerzita sv. Cyrila a Metoda v Trnave - Inštitút fyzioterapie, balneológie a liečebnej rehabilitácie; Vysoká škola zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety - Manažment vo verejnom zdravotníctve
  • Skúsenosti Manuálna lymfodrenáž a anticelulitídna lymfodrenáž; Diagnostika a korekcia pohybového a aparátu 1 (Zdravo a fit); DNS - Dynamická neuromuskulárna stabilizácia "A" ( Rehabilitation Prague School - Pavel Kolář)
  • O mne Ľudské telo Denisu fascinovalo od malička a preto sa mu snažila porozumieť. Začala so štúdiom na strednej zdravotníckej škole v odbore všeobecná zdravotná sestra, pokračovala vysokou školou v odbore fyzioterapia, balneológia a liečebná rehabilitácia. Na fyzioterapii ju baví, že nemá limity, respektíve ich vždy vieme posunúť alebo preskočiť. :-) Je o neustálom vzdelávaní sa a ponúka nám nové poznatky, metódy a cesty, prostredníctvom ktorých vieme ľuďom pomôcť uľaviť od bolesti alebo prinavrátiť pohyb do ich života. Deniska sama miluje pohyb vo všetkých jeho formách. Kedysi sa aktívne venovala zjazdovému aj vodnému lyžovaniu a atletike. Voľný čas trávi prevažne s deťmi a tak volí aktivity, ktoré môžu robiť spoločne. Keď má chvíľu iba pre seba, venuje sa joge alebo siaha po teniskách a ide behať.
  • Záujmy zjazdové lyžovanie, beh, joga, čítanie, plážový volejbal, rodinka

Komentáre